1/ Rozpuść wieczorem łyżeczkę miodu w ciepłej wodzie i zostaw do rana. Rano dodaj trochę ciepłej wody, aby temperatura mikstury odpowiadała temperaturze ciała i wypij na czczo. Wartość mikstury miodowej wrasta rano 200 krotnie.
Alicja

1a/ Do powyższej mikstury miodowej, można rano dodać 1/2 łyżeczki witaminy  C (lewoskrętnej)w czystej postaci(kwas L-Askorbinowy-C6H8O6 ) i wypić. Zapobiega to przeziębieniom i grypie!

Paweł


2/ Leczyć depresję – pomocne linki:

Bożena
 

3.a/

Strofantyna – leczy przed zawałem gdyż wzmacnia serce- jego wydolność. Jeśli nogi mamy obrzęknietę(spuchnięte) lekko po całym dniu, a po nocnym odpoczynku są już normalne tzn. że wydolnośc serca jest za małata.

Stanisław

4. Przyczyny powstawania nowotworów:

– niedotlenienie organizmu(komórki). Naturalnie zaleca sie pić wodę utlenioną(rozpocząć od jednej kropli rano, dwie wieczorem i tak każdego dnia zwiękswzać o jedną aż do 40 kropli

– kwasotwórczy metabolizm – nieodpowiednie odżywianie

– pasożyty – potrzebują pkarmu, gdy my to samo codziennie jemy, to im się dobrze żyje. Trzeba zmieniać pkarm. Dobrze też siebie przegłodzić.          Na przykład są pasozyty, które muszą mieć do życia czosnek, cebulę a nawet musztardę czy ketchup – i np. regularnie jedzą zdrowotny czosnek, dajemy radość życia pasożytą

– promieniotwórczość

– nieradzenie sobie z negatywnymi uczuciami w pracy i w rodzinie

Stanisław

5. Pęcherzyk żółciowy możemy leczyć używając trochę sodki

Janek

6. Dowiedziałam się, że antybiotyki nie dzialają na wirusy – dawanie dziecku antybiotyków przynosi tylko poprawę stausu danej firmy farmaceutycznej

Jadzia

7. Po 10 latach brania środków antykoncepcyjnych geny u kobiety przestają działać!

Daria

8. Cholesterol

Kto ma niski cholesterol ten umiera częściej na zawał i pogarsza się mu wzrok. To po co brać statyny, aby szybciej umrzeć i gorzej widzieć!?

Paweł

9. Mycie zębów

Wyczytałem, że w pastach są środki rakotwórcze i przez noc pozostają między zębami a potem przedostają się dalej. Słynny fluor jest neurotoksyną, uszkadza połączenia nerwowe. Do 18 roku życia dzieci nie powinny mięć z nim styczności

Jurek

10. Wprowadzony VIOX w Polsce w 2000 roku, spowodował setki zawałów serc i udarów mózgu. Tak zalecany i reklamowany,został wreszcie wycofany w 2008roku. Ale złe leki powracają w innych opakowaniach i pod innymi nazwami.

Pol

11. Zniszczyłam sobie wątrobę przez paracetamol. Dziś wiem,ze jest to toksyna. Środki przeciwbólowe odwracają uwagę od szukania przyczyn bólu(aspiryna, akard, ibuprofen, paracetamol – mają działania również uboczne!)

Julianna